Lampka kontrolna zasilania MSM17-S1A-M024-G
Wskaźnik zasilania MSM17-S1A-M024-G służy do sygnalizacji obecności napięcia 24V AC/DC. Jasność świecenia diody zależy od aktualnej wartości napięcia zasilającego.
  • Zasilanie 24V AC/DC
  • Kolor zielony
  • Obudowa modułowa 17,5mm
  • Do zastosowań w instalacjach niskiego napięcia
  • Przeznaczone do układów automatyki i sterowania
Schemat podłączenia lampki MMR17-S1A-M024-G
Widok panelu czołowego
Wersja MSM17-S1A-M024-G
Obwód wejściowy
Znamionowe napięcie zasilania Un 24V AC/DC
Zakres roboczy napięć zasilania 0,8…1,2Un (19,2-28,8V)
Znamionowy pobór mocy ≤ 0,03VA
Zakres częstotliwości napięcia mierzonego
47…63Hz
Odporność na udary wysokiej energii Surge 1 000V
Dane izolacji
Znamionowe napięcie izolacji 250V AC
Znamionowe napięcie udarowe 4 000V (1,2/50μs)
Kategoria przepięciowa III
Stopień zanieczyszczenia izolacji 2
Klasa palności płytka: V0, obudowa: HB
Pozostałe dane
Wymiary a x b x h 90 x 17,5 x 66mm
Masa 24g
Temperatura otoczenia -20°C …. +55°C
Maksymalna wilgotność względna 85%
Stopień ochrony obudowy IP20
Odporność na udary 15g
Odporność na wibracje 0,35mm (10…55Hz)
Przyłącza Zaciski śrubowe max 2,5 mm²