Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

O firmie

Spółka Dobry Czas Sp. z o.o. powstała w drugiej połowie 2009 roku. Tworzy ją grupa inżynierów, którzy chcąc wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania i wytwarzania elementów automatyki przemysłowej, opracowali nowoczesną serie przekaźników interfejsowych i czasowych o uniwersalnym napięciu zasilania.

Dla tej grupy produktów została stworzona marka “GOTI “. To jest początek naszej pracy. To jest dobry czas na nowe rozwiązania, które poprzez swoją innowacyjność są doskonałe jakościowo oraz konkurencyjne cenowo na rynku. Chcemy wykorzystać nasz potencjał wiedzy i doświadczenia, aby dostarczać produkty, które są dostosowane indywidualnie w zakresie funkcjonalności oraz ceny dla każdego klienta.

Produkty nasze są projektowane od podstaw z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć technicznych oraz minimalizacji kosztów wytwarzania. Na etapie projektowania uwzględniliśmy możliwe przyszłe potrzeby klientów i dlatego stworzyliśmy produkt, który można przystosować do wielu zdefiniowanych przez klienta zadań. Weryfikacja założeń projektowych nastąpiła w wieloetapowym procesie badawczym wyrobów gotowych, który był przeprowadzany przez dwa niezależne instytuty badawcze – Instytut Technologii Elektronowej oraz Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie. Na podstawie badań możemy stwierdzić, że produkty spełniają wszystkie wymagania techniczne dla tego typu wyrobów i są zgodne z właściwymi normami. Jednocześnie, na podstawie badań stwierdziliśmy, iż nasze produkty cechują się porównywalną, a niekiedy wyższą jakością niż produkty istniejące obecnie na rynku. Produkcja naszych wyrobów jest realizowana w firmie mającej duże doświadczenie w montażu układów elektronicznych. Proces wytwarzania realizowany jest zgodnie z zasadami ISO9000:2009. Daje to gwarancję stabilnego i wysokiego poziomu jakości naszych produktów.

Naszą sieć dystrybucyjną budujemy przede wszystkim w oparciu o Internet. Nasz system e-commerce zapewnia szybki wybór i złożenie zamówienia na poszukiwany produkt. Dostawy realizujemy w ciągu dwóch trzech dni na wskazany adres. Oczywiście przyjmujemy również zamówienia złożone poprzez fax, e-mail, pocztę i telefonicznie.

Nasze produkty dostępne są  na stronie www.dobry-czas.sklep.pl. oraz  na allegro, ceneo i innych serwisach aukcyjnych.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów. Oferujemy specjalne warunki i zasady współpracy. Rozumiemy uwarunkowania rynkowe i staramy się wypracować takie mechanizmy kooperacji, aby obie strony na takiej współpracy zyskiwały.

Przegląd naszej oferty prezentuje poniższy film:

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Przekaźniki interfejsowe (sprzęgające)

Przekaźniki sprzęgające (interfejsowe) dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 9V do 240V AC/DC są absolutnie unikalne w porównaniu do innych produktów oferowanych na rynku. Stosowane są do sprzęgania obwodów wejściowych  Wyposażone są w 1, 2 lub 3 styki NO/NC o obciążalności prądowej  16 A dla styków 1NO/NC i  8 A dla styków 2NO/NC oraz 3NO/NC. W ofercie są wersje  z pozłacanymi stykami  dla małych prądów sygnałowych oraz wersje ze stykami przeznaczonymi do współpracy z odbiornikami o dużym prądzie startowym np. świetlówki LED, transformatory elektroniczne, lampy wyładowcze. Idealny do serwisu.

zobacz więcej

Monitoring parametrów zasilania

W każdej firmie istotne znaczenie mają koszty związane z eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są to zarówno koszty zużytej energii elektrycznej jak również koszty uszkodzeń i awarii urządzeń elektrycznych . Koszt naprawy silnika, który wskutek przegrzewania się uległ uszkodzeniu, to nie tylko koszt nowego silnika ale również koszty przestoju linii technologicznej.
Bardzo duży wpływ na koszty zużytej energii elektrycznej oraz trwałość i bezawaryjność pracy urządzeń elektrycznych, a w szczególności silników elektrycznych, ma jakość energii elektrycznej.

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach