Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

Kontakt

Adres siedziby spółki:
Dobry Czas Bis Sp. z o.o.
ul. Kusocińskiego 16,  68-200 Żary

Adres zakładu produkcyjnego:
Dobry Czas Bis Sp. z o.o.
Sieniawa Żarska 35 , 68-213 Sieniawa Żarska

Sprawy techniczno-handlowe
email: biuro@dobry-czas.pl
tel.: +48 728 368 063

Zamówienia
e-mail: zamowienia@dobry-czas.pl
tel.: +48 728 368 063

NIP: 8951960353
REGON:021103353

Spółka wpisana do rejestru Sądu Rejonowego dla Wrocławia fabrycznej we Wrocławiu, VI wydział gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000340369.
Wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego jest równoważna i wynosi 30 000 zł

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Przekaźniki interfejsowe (sprzęgające)

Przekaźniki sprzęgające (interfejsowe) dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 9V do 240V AC/DC są absolutnie unikalne w porównaniu do innych produktów oferowanych na rynku. Stosowane są do sprzęgania obwodów wejściowych  Wyposażone są w 1, 2 lub 3 styki NO/NC o obciążalności prądowej  16 A dla styków 1NO/NC i  8 A dla styków 2NO/NC oraz 3NO/NC. W ofercie są wersje  z pozłacanymi stykami  dla małych prądów sygnałowych oraz wersje ze stykami przeznaczonymi do współpracy z odbiornikami o dużym prądzie startowym np. świetlówki LED, transformatory elektroniczne, lampy wyładowcze. Idealny do serwisu.

zobacz więcej

Monitoring parametrów zasilania

W każdej firmie istotne znaczenie mają koszty związane z eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są to zarówno koszty zużytej energii elektrycznej jak również koszty uszkodzeń i awarii urządzeń elektrycznych . Koszt naprawy silnika, który wskutek przegrzewania się uległ uszkodzeniu, to nie tylko koszt nowego silnika ale również koszty przestoju linii technologicznej.
Bardzo duży wpływ na koszty zużytej energii elektrycznej oraz trwałość i bezawaryjność pracy urządzeń elektrycznych, a w szczególności silników elektrycznych, ma jakość energii elektrycznej.

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach