Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

Monitoring parametrów zasilania

Jakość energii elektrycznej przy prądzie przemiennym opisują następujące parametry:

Koszty bieżącej eksploatacji napędów z silnikami indukcyjnymi zależą od wykonania właściwych połączeń oraz od niezawodności aparatury sterującej np.:

Jako odbiorcy energii elektrycznej nie mamy wielu możliwości poprawy jej  jakości. Często nasze urządzenia są źródłem zakłóceń. Niedoinwestowana polska energetyka jako priorytet ma zapewnienie ciągłości zasilania dając duże pola odchyleń dla pozostałych paramentów jakości energii elektrycznej.
Opłaca się natomiast monitorować istotne dla naszych urządzeń parametry energii elektrycznej w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji urządzeń elektrycznych.
Informacje uzyskane z monitoringu można wykorzystać do :

Najpopularniejszymi ale również drogimi odbiornikami energii elektrycznej są silniki indukcyjne.
Silniki elektryczne o napięciu znamionowym nieprzekraczającym 1000V powinny mieć podstawowe zabezpieczenia:

Wiele uszkodzeń jest spowodowanych przeciążeniem silnika. Uszkodzenie powstaje w wyniku kumulacji procesów termicznej destrukcji izolacji silnika. Przeciążenie występuje wtedy, gdy płynący prąd przekracza wartość znamionową o kilkadziesiąt procent. Przeciążenie może być spowodowane:

zobacz więcej zobacz więcej

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Zapraszamy do sklepu internetowego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Pełne portfolio produktów. Pewność transakcji. Sprawna obsługa transakcji i wiele metod płatności:
1. Przelew na podstawie faktury pro-forma generowanej automatycznie po złożeniu zamówienia - pewność transakcji.
2. Pobranie przy dostawie - dla tych którzy minimalizują ryzyko.
3. Rabaty dla stałych klientów - szczególnie cenimy stałą współpracę.
4. Bezpłatna dostawa przy zakupach powyżej 1500 zł netto - dla tych planują i oszczędzają

zobacz więcej

Przekaźniki interfejsowe (sprzęgające)

Przekaźniki sprzęgające (interfejsowe) dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 9V do 240V AC/DC są absolutnie unikalne w porównaniu do innych produktów oferowanych na rynku. Stosowane są do sprzęgania obwodów wejściowych  Wyposażone są w 1, 2 lub 3 styki NO/NC o obciążalności prądowej  16 A dla styków 1NO/NC i  8 A dla styków 2NO/NC oraz 3NO/NC. W ofercie są wersje  z pozłacanymi stykami  dla małych prądów sygnałowych oraz wersje ze stykami przeznaczonymi do współpracy z odbiornikami o dużym prądzie startowym np. świetlówki LED, transformatory elektroniczne, lampy wyładowcze. Idealny do serwisu.

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach