Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

Zapraszamy do sklepu internetowego.

Adres naszego e-sklepu: http://www.dobry-czas.sklep.pl/.

Naszym celem jest opracowanie produktów które mają wszystkie wymaganie obecnie przez klientów funkcjonalności i są niezawodne w działaniu. W naszym sklepie dostępne w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Przede wszystkim są tanie. Są tanie dlatego że nie sprzedajemy je przez pośredników, nasze marże jako producenta są rozsądne.
Klient nie płaci za  prestiż marki oraz  marże dystrybutora lub innego pośrednika. Płaci za produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce w firmie Dobry Czas Sp. z o.o.
Zapraszamy do zakupów!

zobacz więcej zobacz więcej

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Monitoring parametrów zasilania

W każdej firmie istotne znaczenie mają koszty związane z eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są to zarówno koszty zużytej energii elektrycznej jak również koszty uszkodzeń i awarii urządzeń elektrycznych . Koszt naprawy silnika, który wskutek przegrzewania się uległ uszkodzeniu, to nie tylko koszt nowego silnika ale również koszty przestoju linii technologicznej.
Bardzo duży wpływ na koszty zużytej energii elektrycznej oraz trwałość i bezawaryjność pracy urządzeń elektrycznych, a w szczególności silników elektrycznych, ma jakość energii elektrycznej.

zobacz więcej

Zapraszamy do sklepu internetowego.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Pełne portfolio produktów. Pewność transakcji. Sprawna obsługa transakcji i wiele metod płatności:
1. Przelew na podstawie faktury pro-forma generowanej automatycznie po złożeniu zamówienia - pewność transakcji.
2. Pobranie przy dostawie - dla tych którzy minimalizują ryzyko.
3. Rabaty dla stałych klientów - szczególnie cenimy stałą współpracę.
4. Bezpłatna dostawa przy zakupach powyżej 1500 zł netto - dla tych planują i oszczędzają

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach