Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

Przekaźnik czasowy MTR17-TXY-U240-116

Przekaźnik czasowy z funkcją pracy cyklicznej  załącz-wyłącz o dwóch niezależnych czasach. Niezależna nastawa czasu załączenia – pracy (T1) i  wyłączenia -przerwy (T2). Rozpoczęcie pracy cyklicznej po załączeniu zasilania. Cykl może się rozpocząć od pracy (TX) lub od przerwy (TY). Wybór trybu pracy dokonuje się poprzez zwarcie styku S ze stykiem A1 (praca TY). Opis funkcji czasowych TX i TY. czasy T1 i T2 nastawia się za pomocą pokręteł wyboru zakresu  – 1s, 10s, 1min, 10 min, 1 godz, 10 godz, 100 godz. oraz nastawy dokładnej czasu – od 0,1 do 1. Wybrany zakres pomnożony przez nastawę dokładną oznacza wartość nastawionego czasu np przy zakresie 10 min i nastawie dokładnej 0,4 czas ustawiony wynosi 10 min x 0,4 = 4 min. Na widoku panelu czołowego widoczne są podziałki przy pokrętłach nastaw czasów.

funkcja-tx Asymetryczna praca cykliczna rozpoczynająca się od przerwy (TY) – po podaniu zasilania przekaźnik wykonawczy R cyklicznie wyłącza się na czas T1 oraz załącza na czas T2. Układ rozpoczyna pracę od stanu wyłączenia.
funkcja-ty Asymetryczna praca cykliczna rozpoczynająca się od przerwy (TY) – po podaniu zasilania przekaźnik wykonawczy R cyklicznie wyłącza się na czas T1 oraz załącza na czas T2. Układ rozpoczyna pracę od stanu wyłączenia.

 

Schemat podłączenia przekaźnika czasowego

Widok panelu czołowego

polaczenie-przekaznika-czasowego mtr17-txy-u240-116

Zamów w e-sklepie

Zamów na allegro

Złóż zamówienie pocztą elektroniczną

e-sklep2 logo-allegro
Napięcie znamionowe zasilania uniwersalne  od 9 V AC/DC do 240 V AC/DC
Ilość i rodzaj zestyków 1P – 1 zestyk przełączany – 1NO/NC
Znamionowe obciążenie styków AC1 – 12 A/250 V AC
Maksymalne obciążenie styków AC1 – 16 A/250 V AC
Maksymalne napięcie zestyków AC – 400V, DC-300V
 Znamionowe napięcie izolacji 250 V
 Kategoria przepięciowa III
Napięcie probiercze wej-wyj 4 000 V AC
Napięcie probiercze przerwa zestykowa 1 000 V AC
Zakres nastawy czasów 0,1 s…..100 h
Minimalny czas trwania impulsu AC≥90ms; DC≥45ms
Temperatura otoczenia -20°C …. +55°C
Przyłącza Zaciski śrubowe max 2,5 mm²
Montaż Na szynie TH 35

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Przekaźniki interfejsowe (sprzęgające)

Przekaźniki sprzęgające (interfejsowe) dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 9V do 240V AC/DC są absolutnie unikalne w porównaniu do innych produktów oferowanych na rynku. Stosowane są do sprzęgania obwodów wejściowych  Wyposażone są w 1, 2 lub 3 styki NO/NC o obciążalności prądowej  16 A dla styków 1NO/NC i  8 A dla styków 2NO/NC oraz 3NO/NC. W ofercie są wersje  z pozłacanymi stykami  dla małych prądów sygnałowych oraz wersje ze stykami przeznaczonymi do współpracy z odbiornikami o dużym prądzie startowym np. świetlówki LED, transformatory elektroniczne, lampy wyładowcze. Idealny do serwisu.

zobacz więcej

Monitoring parametrów zasilania

W każdej firmie istotne znaczenie mają koszty związane z eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są to zarówno koszty zużytej energii elektrycznej jak również koszty uszkodzeń i awarii urządzeń elektrycznych . Koszt naprawy silnika, który wskutek przegrzewania się uległ uszkodzeniu, to nie tylko koszt nowego silnika ale również koszty przestoju linii technologicznej.
Bardzo duży wpływ na koszty zużytej energii elektrycznej oraz trwałość i bezawaryjność pracy urządzeń elektrycznych, a w szczególności silników elektrycznych, ma jakość energii elektrycznej.

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach