Sklep internetowy:

Odszukaj nas na:

Czujnik zaniku fazy z funkcją wskaźnika zasilania MSM17-S3A-A230-105-G

Czujnik zaniku fazy GOTI  z optycznym wskaźnikiem obecności faz typ MSM17-S3A-A230-105-G. Przekaźnik przeznaczony jest do zastosowań w układach automatyki i sterowania do kontroli elektrycznej i optycznej obecnośći faz w sieci zasilającej.
Służy do zabezpieczenia odbiorników (np. silników) przed skutkami zaniku fazy.
Wskaźnik zasilania MSM17-S3A-A230-105-G wyposażony jest w elektroniczny układ monitoringu napięć fazowych sterujący przekaźnikiem elektromagnetycznym o obciążalności do 5A. Rozwiązanie takie, poza wskazaniem optycznym, umożliwia przekazanie informacji o stanie linii zasilających do układu kontrolnego i wykrycie stanu awaryjnego (np. zanik napięcia fazowego prowadzący do powstania asymetrii).

Załączenie przekaźnika elektromagnetycznego następuje w sytuacji, gdy wszystkie napięcia fazowe są wyższe od progu zadziałania UON mieszczącego się w przedziale 140…150V. Jeżeli napięcie dowolnej fazy zasilającej spadnie poniżej progu wyłączenia UOFF 120…130V, następuje rozwarcie styków przekaźnika, a ponowne ich załączenie nastąpi w sytuacji, gdy napięcia L1, L2 i L3 będą wyższe od Uon.  Próg asymetrii napięciowej jest ustawiony na 50% wartości napięcia znamionowego.

Funkcja pomiarowa:


 

 

 

 

 

Schemat podłączenia czujnika kontroli faz MMR17-S3A-A230-105-G

Widok panelu czołowego


Zamów w e-sklepie

Złóż zamówienie pocztą elektroniczną

e-sklep2  
Napięcie znamionowe zasilania 3 x 230/400 V+N
Ilość i rodzaj zestyków 1P – 1 zestyk przełączny – 1NO/NC
Znamionowe obciążenie styków AC1 -5 A/250 V AC
Identyfikacja kierunku wirowania faz Nie
Stały próg asymetrii 125 V
Czasu powrotu Nie
Kontrola stanu styków stycznika Nie
Maksymalne obciążenie styków AC1 -5 A/250 V AC
Maksymalne napięcie zestyków AC – 400V, DC-300V
 Znamionowe napięcie izolacji 400 V
 Kategoria przepięciowa III
Napięcie probiercze wej-wyj 4 000 V AC
Napięcie probiercze przerwa zestykowa 1 000 V AC
Temperatura otoczenia -20°C …. +55°C
Przyłącza Zaciski śrubowe max 2,5 mm²
Montaż Na szynie TH 35

Dystrybucja

Dołącz do nas. Dobry Czas Sp. z o.o. zaprasza do współpracy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne które chcą współpracować na określonych przez obie strony zasadach. Prześlij swoje dane lub list motywacyjny z propozycją współpracy na adres
biuro@dobry-czas.pl

Przekaźniki interfejsowe (sprzęgające)

Przekaźniki sprzęgające (interfejsowe) dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 9V do 240V AC/DC są absolutnie unikalne w porównaniu do innych produktów oferowanych na rynku. Stosowane są do sprzęgania obwodów wejściowych  Wyposażone są w 1, 2 lub 3 styki NO/NC o obciążalności prądowej  16 A dla styków 1NO/NC i  8 A dla styków 2NO/NC oraz 3NO/NC. W ofercie są wersje  z pozłacanymi stykami  dla małych prądów sygnałowych oraz wersje ze stykami przeznaczonymi do współpracy z odbiornikami o dużym prądzie startowym np. świetlówki LED, transformatory elektroniczne, lampy wyładowcze. Idealny do serwisu.

zobacz więcej

Monitoring parametrów zasilania

W każdej firmie istotne znaczenie mają koszty związane z eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są to zarówno koszty zużytej energii elektrycznej jak również koszty uszkodzeń i awarii urządzeń elektrycznych . Koszt naprawy silnika, który wskutek przegrzewania się uległ uszkodzeniu, to nie tylko koszt nowego silnika ale również koszty przestoju linii technologicznej.
Bardzo duży wpływ na koszty zużytej energii elektrycznej oraz trwałość i bezawaryjność pracy urządzeń elektrycznych, a w szczególności silników elektrycznych, ma jakość energii elektrycznej.

zobacz więcej
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach